Amaç ve Kapsam PDF Yazdır

Sayın Meslektaşımız;

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyofizik Anabilim Dalı olarak dördüncüsü 26-29 Haziran 2012 tarihleri arasında Isparta’da düzenlediğimiz ‘4. Uluslararası Hücre Zarları ve Oksidatif Stres Kongresi: Kalsiyum Sinyali ve TRP Kanalları’ kongremize 305 değerli bilim insanı katılmıştır. Kongremizde sözlü sunumların özetleri  ‘Cell Membranes and Free Radical Research’ dergisinde basılmıştır. Kongre sonrasında katılımcılar tarafından kongre düzenleme kuruluna gönderilen birçok teşekkür, tebrik ve memnuniyet mesajları bizi, kongremizi tekrar düzenleme konusunda hem fikir kıldı.

Kongre düzenleme kurulu olarak kongremizi 9-12 Eylül 2014 tarihleri arasında ‘5. Uluslararası Hücre Zarları ve Oksidatif Stres Kongresi: Kalsiyum Sinyali ve TRP Kanalları’  (5th International Congress on Cell Membranes and Oxidative Stress: Focus on Calcium Signaling and TRP Channels) tekrar düzenleme kararı aldık.

Kongremizin en önemli hedeflerinden biriside yurdumuzdaki genç bilim insanlarını teşvik etmek ve yabancı bilim insanları ile bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlamaktır.

Bu amaçla kongremize yurt dışından, kendi dalında uzman birçok bilim insanı davet edilmiş ve çoğundan olumlu cevap alınmıştır.

Kongremizde bilimsel çeşitliliği artırmak amacı ile kongre sonrası farklı alanlarda kurslar düzenlenmesi planlanmıştır.

2014 eylül ayında siz değerli meslektaşlarımızı Isparta’da görmekten büyük bir mutluluk ve onur duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla;

Kongre Düzenleme Kurulu

  Joomla themes

Language Selection

Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

Servis Güzergahı


Kongre Servis Güzergahları

Duyurular

HSORD Burs Sonuçları Açıklanmıştır.... Tıklayınız.

 

Kongre Özetleri Cell Membranes and Free Radical Research Dergisinde Yayınlanacaktır. Dergiye ulaşım için http://edergi.sdu.edu.tr/index.php/cmfrr  adresine tıklayınız...

 

Kongremiz 09-12 Eylül 2014 Tarihleri Arasında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Prof. Dr. Metin Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi Salon A ve B'de düzenlenecektir.

 

Ortaklarımız

Avrupa Biyofizik Toplulukları Birliği

fatura öde fatura ödeme online fatura ödeme tl yükle tl yükleme online tl yükleme