Kayıt Ücreti ve Formu

Poster ve Sözlü Sunu Şartları

Bir katılım ücretiyle, en fazla iki adet poster sunumu veya bir poster ile bir sözlü sunumu yapılabilir.

Kongremizde günlük katılımcı olarak poster/sözlü sunumu yapılmamaktadır.
Kongremize gönderilen bildiriler en az bir kongre bilim kurulu üyesi tarafından hakem değerlendirmesi yapıldıktan sonra kabul edilecektir. Sunulan özetlerin bilimsel içeriğine göre, bilim kurulu üyelerince sözlü veya poster sunumu olmasına karar verilecektir.

Özet gönderim için son tarih: 18 Nisan 2016

Kongrede poster ve sözlü sunumu kabul edilmiş araştırmacılar herhangi bir nedenle (Ör: sağlık sorunu) sunum yapamayacak olurlarsa ve sunumlar çalışmada ismi yer alan başka bir araştırmacı tarafından yapılmazsa özetleri basılmayacaktır. Kongre katılım belgesi ve kongre materyalleri sadece sunumu yapan bilim insanına verilecektir.
Kongre özet kitapçığı kongre sonrasındaki hafta içerisinde elektronik ortamda katılımcılara gönderilecektir.
 

 

 

Banka Hesap Bilgileri

Hesap Adı: MUSTAFA NAZIROĞLU ( 6. Oksidatif Stress, Kalsiyum Kanalları ve TRP Kanalları Dünya Kongresi)

Banka Şubesi: Türkiye İş Bankası / Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Kampüsü Şubesi, Isparta /TÜRKİYE

Banka Hesap Numarası: 3303 – 0116879

IBAN No: TR 04 0006 4000 0013 3030 1168 79

Notlar

Banka dekontu İnternet sitemiz üzerindeki forma eklenerek yollanmalıdır. Kongre kayıt ücretine dört adet öğle ve aksam yemeği, kongre çantası, kongre kitapçığı, yaka kartları ve katılım belgesi dahildir. (Günlük veya misafir olarak katılanlar için aksam yemekleri, kongre çantası, kongre kitapçığı ve katılım belgesi dahil değildir)

Davet Mektubu

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir (Fazla sayıda katılımcı istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır.) Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Katılımın İptali

01.04.2016 tarihine kadar yazılı olarak bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretinin % 50 si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Tüm iade ödemeleri kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Kayıt ve Danışma

24 Mayıs 2016 tarihinde saat 08.00'den itibaren Kongre Merkezinde kayıt ve danışma masaları kurulacaktır, kongre süresince her gün saat 08.00 - 16.00 arası açık olacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcılar ve refakatçilerin kongre merkezine girişte ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından önemlidir.

Stand Alanları

Kongre boyunca sponsor firmaların oluşturduğu sergi alanı katılımcıların gezebilmesi için açık olacaktır.

 

Kurslar

Kurslar için 2. Uluslararası Beyin Araştırmaları Okulu'na başvurabilirsiniz.

http://www.cmos.org.tr/brs2017/docs/images/web-okul-tr.jpg

 

finansbank kredi kartı borç sorgulama garantibank kredi kartı borç sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama denizbank kredi kartı borç sorgulama finansbank kredi kartı borç sorgulama turkcell fatura ödeme vodafone fatura ödeme hgs yükleme TL yükleme